| cipri1999 a întrebat:

Salut, stiti un site in care sa cumpar bilete pentru meciu dintre CFR Cluj si Dinamo de saptamana asta? big grin imi trebuie 3-4 bilete tongue

5 răspunsuri:
| Guildo a răspuns:

Esti din cluj? eu sunt suporter si abonat si te pot ajuta cu niste raspunsuri, dar daca esti dinamovist, ghinion frate...

| GaN a răspuns:

Nu te mai duce pana la Cluj... ca oricum Va da Clujul 3-0... happy Forta Steaua!

| cipri1999 explică (pentru GaN):

Da, am vazut cum ati rupt-o pe otelul

| Tudor_Plop_George_Tudor_1997 a răspuns:

Poate myticket.com sau ro nu mai stiu.Nu stiu sigur. Daca e bun, plz funda.