| mitsufball a întrebat:

Buna sunt admin pe un server de Counter-strike 1. 6 si sunt de ceva timp admin dar ce n-am inteles eu niciodata la jocul asta este acel numit "bug" i-am auzit pe mai multi ca ai bug ca nu stiu cum, stiu ca este o eroare dar mai exact cum iti dai seama cand cineva are bug? Pentru un raspuns care ma va lamuri veti primi funda!

1 răspuns:
| dwoo a răspuns:

Un bug este o eroare la joc. cand se vede sau se poate face ceva ciudat in joc.