| mariuka29 a întrebat:

.sunt Maria am 12 ani si sunt din Braila..sii vroiam sa va spun ca eu am facut dansuri aproape 4 ani (streetdance,hip hop,robotic) si mama m.a scos de la dansuri deoarece trebuia sa plecam in diferite tari iar mama mea nu e de acord nici eu cu aceste drumuri lungi, cu avioanele si etc. dar mi-a zis ca daca gasesc un loc unde se practica numai dansuri de distractie adica doar pentru mine nu sa plecam in difertie tari s.a.m.d, ma lasa sa merg, si daca nu stiti vreun loc, sau club sau ceva orice, mi-a zis ca daca vreau sa va intreb daca sunt niste fete doritoare dar care macar stiu sa danseze sau daca au mai si practicat e si mai bine, sa ne formam o trupa dar doar pentru noi si de distractie dar ideea e ...ca nu stiu unde sa dansam adica nu am loc sau sala sau chestii din astea si mama mi-a zis ca trebuie sa cautam (desigur s.ar putea sa ma ajute si ea) deci cine stie vreun loc unde se practica numai dansuri de distractie va rog sa ma ajutati si daca nu cine vrea sa intre in trupa sa ma contacteze sau sa-mi zica chiar aici id-ul meu este k. lov3@yahoo.com! dar trebuie sa fiti din Braila.multumesc..si astept raspunsurile voastre!:**Funda! si voturi happy

Răspuns Câştigător
| P3TR3 a răspuns:

Frate.dar dc nu ai vrea sa te duci cu ceilalti? thinking
Mai bine vb cu mama ta si du-te frate..ai o viata inainte. distreaza'te..meriti happy
nu conteaza funda la mine doar atat sa stii..am vr sa te ajut..si eu zic ca meriti..nu te cunosc, dar oricine merita cate cv in pluswinking
Key Bye! wave

| mariuka29 explică (pentru P3TR3):

Stiu...dar mama chiar nu ma lasa zice ca e periculos si alte chestii si nu am ce sa fac sad
Iubesc sa dansez, ador sa dansez e talentul meu din nastere si nu pot trai fara el dar nah..asta e ce sa fac intr-adevar merit pentru ca am numai premiul 1 la scoala in clasa a6a in clasa a5a etc dar asta esad incerc sa fac orice ca sa pot dansa...si cred ca pana la urma nu voi gasi pe nimeni.oh go on, nici nu stiu daca exista astfel de cluburi sau sali in Braila pentru dance 4 fun dar hmm..asta e

| P3TR3 a răspuns (pentru mariuka29):

Nu sunt din Braila.dar mai mult ca sigur nu exista..numai daca sunt niste patroni pe interes care isi bat joc de tine sa primeasca ei bani..mai bine faci cum am zis.vb cu mama ta..si vezi. poate te lasa pana la urma daca va intelege. SPUNE'i ca am rugat'o eu laughing))

3 răspunsuri:
| Andreea_Monica_1978 a răspuns:

Daca inca mai vrei si eu sunt din Braila, tot 12 ani am si am facut dansuri vreo 2 ani, de gasit sala gasim noi ceva, Iar membre cred ca mai stiu eu cateva big grin deci daca inca mai vrei sa faci trupa eu as vrea sa particip big grin