| mariuka29 a întrebat:

.sunt Maria am 12 ani si sunt din Braila..sii vroiam sa va spun ca eu am facut dansuri aproape 4 ani (streetdance,hip hop, robotic) si mama m.a scos de la dansuri deoarece trebuia sa plecam in diferite tari iar mama mea nu e de acord nici eu cu aceste drumuri lungi, cu avioanele si etc. dar mi-a zis ca daca gasesc un loc unde se practica numai dansuri de distractie adica doar pentru mine nu sa plecam in difertie tari s.a.m.d, ma lasa sa merg, si daca nu stiti vreun loc, sau club sau ceva orice, mi-a zis ca daca vreau sa va intreb daca sunt niste fete doritoare dar care macar stiu sa danseze sau daca au mai si practicat e si mai bine, sa ne formam o trupa dar doar pentru noi si de distractie dar ideea e ...ca nu stiu unde sa dansam adica nu am loc sau sala sau chestii din astea si mama mi-a zis ca trebuie sa cautam (desigur s.ar putea sa ma ajute si ea) deci cine stie vreun loc unde se practica numai dansuri de distractie va rog sa ma ajutati si daca nu cine vrea sa intre in trupa sa ma contacteze sau sa-mi zica chiar aici id-ul meu este k. lov3@yahoo.com! dar trebuie sa fiti din Braila.multumesc..si astept raspunsurile voastre!:**Funda! si voturi! scuzati de categorie dar cred ca e cea mai vizitata! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc niste tipi, dar ei nu fac "dansuri de distractie" (si oricum sunt mult mai mari decat tine).
Si sa stii ca printre cocalarii si pitipoancele d-aici, nu gasesti ce vrei tu.

| mariuka29 explică (pentru anonim_4396):

Bine..mersi happy Doar am incercat sad

1 răspuns: