| broker13 a întrebat:

Buna TBU de ce cand ma conectez pe un server PGL exemplu:cs.pgl.ro spune ce nu am ptotocole 48 sau ceva de genu......asta se intampla la toate serverele PGL cand vreau sa ma connectez...

Răspuns Câştigător
| Visan_Alex_1996 a răspuns:

Salut downloadeaza asta de aici s-ar putea sa mearga.BAFTA! http://www.tutorialecstrike.com/....../index.php

3 răspunsuri:
| Daser a răspuns:

Asta inseamna ca trebuie sa ai steam pentru a intra pe server.
Steam-ul costa undeva intre 8-10 E, depinde jocurile pe care le are.

| broker13 explică:

Pe alte PC merg serverele astea care mie nu imi merg

| justCatalin a răspuns:

Poate ca nu ai STEAM ca si mie imi zice tot asa orce C-S asi downloada