| Isabellblablabla a întrebat:

Tocmai ce mi-am schimbat parola la id, insa nu imi merge. Am incercat sa intru si cu cea noua si cu cea veche, insa nu merge cu niciuna. Am dat la "Forgot your password? ", insa nu mai tin minte ce am raspuns la acele intrebari. Se mai poate recupera contul Yahoo, daca am uitat raspunsurile? Va rog, am nevoie urgent de un raspuns. Multumesc! sad

1 răspuns:
| AlleSeniorita a răspuns:

Da...nici eu nu mai stiam raspunsurile. intri acolo la,, forgot password,, si faci setarile apoi trebuie sa-ti comfirmi parola schimbata prin email, il vrei vrimi de la ei happy