| publicname a întrebat:

Cineva mi-a aflat parola de hi5 si a schimbat-o.Nu merge sa dau la forgot your password ca mi-a schimbat si parola de la yahoo unde iarasi am uitat intrebarea.Cum pot afla parola de hi5?

6 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna! sistemul de recuperare parola este foarte simplu, trebuie doar sa urmaresti doi pasi simpli:

1. In casuta de "SIGN IN", click pe link-ul "Forgot Your Password?"
2. In pagina care se deschide, introduci adresa de mail aferenta profilului de hi5.com si click pe "Send".
Ps. : Mai departe … deschizi casuta de mail si urmaresti instructiunile din mesajul primit de la hi5.com.
Baftawinking Jessy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunciai probleme mari. Parerea meawinkingwinking este sa iti faci un od nou si un hi5 nouwinkingwinkingwinking,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa gasesc parola de hi5 ca am uitato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum zice jesika e szooper usorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De_3000_euro@yahoo.com

| publicname explică:

Nu pot intra pe adresa de mail mi-a schimbat si parola de la yahoo unde iarasi am uitat intrebarea