| IStoleUrBrain a întrebat:

Tocmai mi-am instalat Google Chrome, si nu mai pot intra deloc pe mess.Imi da o eroare.Credeti ca este din cauza ca am instalat Google Chrome? Si ce as putea sa fac? Sa il dezinstalez? :\

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce scrie in eroare? Nu are legatura Yahoo Messenger programul cu browserul decat daca intrii in yahoo mess prin e-mail.

| IStoleUrBrain explică (pentru neluL):

Nu stiu.acum imi merge iar...Dar daca imi schimb parola, mai merge vreo 2 ore, si dupa ma lasa sa mai intru a doua zi straight face... Oricum Multumesc happy

| IStoleUrBrain explică (pentru neluL):

Nu stiu.acum imi merge iarasi...Dar daca imi schimb parola, mai merge vreo 2 ore, si dupa ma lasa sa mai intru a doua zi straight face... Oricum Multumesc happy

| neluL a răspuns (pentru IStoleUrBrain):

Doar daca schimbi parola! Cred ca nu schimbi parola la messenger in fiecare zi?! NU?

| IStoleUrBrain explică (pentru neluL):

Pai.nu.Dar de ce nu ma lasa sa intru in ziua aia? Adica. straight face

| neluL a răspuns (pentru IStoleUrBrain):

Trebuie sa-ti dea o eroare ceva daca nu te lasa sa intrii! ce scrie in eroare?