| CrazyLifex17 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru cei care joaca imvu.Imi puteti spune si mie dc imi da mereu eroare dupa ce instalez imvu va rog frumos nu pot sa joc pentru ca da eroare please fasttongue. fundita! Ms

Răspuns Câştigător
| Victor a răspuns:

1. Dezinstaleaza IMVU. (verifica unde l-ai salvat:My Documents> Downloads, etc. >inclusiv Control Panel) si reinstaleaza de pe pagina ta (recomandat).
2. Daca totusi apare Eroare.>Sigur ai "colectat' un virus. Deci,>"Curatenie" in PC.BAFTA

1 răspuns:
| Pandemic a răspuns:

.Probabil ai o problema cu pc'ul, ori windows'ul nu e bun. ATENTIE! trebuie windows XP.