| IlegalSmile a întrebat:

Buna TPU

Aceasta intrebare se refera la cei care joaca/au jucat LIGHTMT2RO

Ce bonusuri imi trebuie pentru ninja pe lame sa fie PVP

Repet pe lightmt2ro nu bonusuri pe ro, timp ...LIGHTMT2RO

Bonusurile sa fie pentru :

-cutite neinsufletite +9 lvl 80
-otel +9 -lvl 70
-coif lvl 41 +9
-scut lvl 61 +9
-papuci lvl 59 +9
-cercei lvl 33+9
-bratara lvl 54 +9
-colier lvl 54 +9

PS:Bonusuri la aceste toate iteme pe LIGHTMT2RO [nu alt metin] Bonusuri pentru PVP

fundita love struck

2 răspunsuri:
| Marynush a răspuns:

Vrei sa dai bine? E ok. Uramtorii pasi! Daca vrei sa dai la war bine f ii bagi Contra war 15 la % sau cat e si rezistenta la war 5 /10 % cat e si la toate rasele la fel shaman tot asa ninja tot asa sura la fel dar sa bag in tot coif armura arma etc...

| Marynush a răspuns:

Bagi in toate war 15 la % contra si rezistenta la fiecare rasa Funda?