| XxDennise a întrebat:

Acum nu de mult. i-am dat din greseala parola mea de la contul meu de imvu. unei fete si ea mi-a schimbat`o nu stiti cum imi pot afla parola care mi-a pus`o ea. Am auzit ca este un program care nu poti afla ce parola ti-a pus. dar este si fara. Ma puteti ajuta va rog? Funda+vot!batting eyelashes

1 răspuns:
| MamaOmida69 a răspuns:

Pai eu nu cunosc jocul imvu dar presupun, ca la fel ca toate celelalte jocuri de acest gen trebuie sa iti recuperezi parola prin e`mail. intri pe site si dai parola uitata iar ei iti vor trimite un e`mail care te va ajuta sa o recuperezi big grin. sper ca ti-am fost de ajutor