| mircea_8413 a întrebat:

Buna TPU ajutati-ma si pe mine dati-mi si mie un metin de preferat in romana sau engleza dar nu obligatoriu
dar va rog dati-mi un metin in care sa cresti foarte repede chiar foarte, la magazine sa exista masca emotiei rib fms iteme epice daca se poate, dau funda pentru cel mai bun metin

Răspuns Câştigător
| iRobby a răspuns:

Incearca Metin2 Energy e foarte tare! love struck Eu il joc de 2 zile, faci lvl 100 intr-o zi daca stai la crescut, Metinu e Pvm-Pvp, are pietre+9 rata fierar e 100%, nu cere item (decat daca vrei sa evoluezi ceva) faci 300kk in 30 minute in V4. Are niste costume de lvl 1 cu 500 aparare de orice rasa (3 culori) costa 10kk. cu 15kk iti faci contul cu iteme de la lvl 1 pana la lvl 100. ca nu-ti trebuie decat Pv si Int/Str/Vit/Dex (depinde de caracter) are NPC pentru skill'uri G si P, pentru Miliar si mai multe happy Otele si arme de lvl 65 la magazin happy din pacate azi (6.10.2012) e svr in Mentenanta pana maine. (pe forum zice ca va fi din nou funcional de la ora 8 de deseara) e cel mai tare metin pe care l-am jucat pana acum happy Merita jucat! Te astept pe svr.

| mircea_8413 explică (pentru iRobby):

Man uiteti funda primomisa da tio da dupa ce imi zici si mi siteul de unde ma inregistrez si downloadez p net imi arata altceva daca scriu metin2enery plizz da si mie siteurile si sa-mi zici pe ce regat est poate ne intalnimtongue

| iRobby a răspuns (pentru mircea_8413):

Imi pare rau, dar s-a schimbat numele serverului. nu ai decat sa imi dai ID'ul tau de mes, iti fac eu cont etc. ti'l dau si joci. Si sa nu-ti faci griji happy sunt printe primi de pe svr asa ca nu o sa intru pe contul tau deloc. Eu o sa-ti trimit metinul prin Yahoo! Messenger, numai daca vrei tu!
P.S.: Trimite-mi ID'ul tau printr-un mesaj pentru a nu fi vazut de ori si cine.