| Elena_Cosmina_1994 a întrebat:

Care metin e cel mai usor cu arme epice si sa cresti suuupeeer repede in afara de hammer mt2 in care lvl maxim sa fie mare si arme epice in magazine plzzz.

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

EnergyMetin2 lv maxim 250, si seara sau asa in timpul zilei sunt on 650 chiar 700 si cresti bine sunt mape, din itm le tot evoluezi pana la 250 si ti le da direct+9, si sa iti zic cv metin2 gth e naspa am jucat dar de la un anumit lv cresti greu si itm :l nu prea faci

| Valyxu a răspuns (pentru Dark13):

Ii hamachi energy ala?
daca e no hamachi ma apuc si eu poate

| Dark13 a răspuns (pentru Valyxu):

Nu-i hamachi

| Elena_Cosmina_1994 explică (pentru Dark13):

Ce inseamna hamachi(incepator)

| Valyxu a răspuns (pentru Elena_Cosmina_1994):

Hamachi e un program care realizeaza conexiuni intre 2 sau mai multe computere

5 răspunsuri:
| Valyxu a răspuns:

Cu arme epice in magazin e mondial
se creste repejor level maxim 257
alt metin foarte frumos e GTH dar e mai greu cu itemele ( oricum daca iei pamflete din v4 iti permiti orice pe GTH)