| oana2002 a întrebat:

am auzit de un joc in care luai o foaie de hartie o dadeai prin aparatele alea si se facea un material din care poti modela geanta suport de creioane etc. si nu mai stiu cum se numea ultimul cuvant tin minte ca era rx si cred ca de la d-toys nu-mi puteti spune cum se numeste? dau funda.promit!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Hai sa vedem ce iese in youtube ca acolo aflii orice informatie legata de pc si viata omului. M-a impresionat ideea asta a ta cu jocul.