| Noemyna a întrebat:

Bună TPU! Am auzit foarte multe chestii despre aplicația My Talking Angela și nu știu dacă sunt reale. Nu știu ce să cred, așadar vă cer părerea. M-am jucat odată My Talking Angela 2 și am auzit ceva la geam. Eram speriată și am dezinstalat aplicația imediat. După ce am dezinstalat-o nu se mai auzeau bătăi la geam. Acum sunt vie și vă scriu aici. Dar totuși, ce se întâmpla dacă mai lăsam jocul? Și ce s-a întâmplat de fapt cu Angela? Doar vă cer părerea, pentru că habar n-am care e adevărul! Funda!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Aplicatiile astea sunt facute sa te sperie si sa-ti creasca nivelul de adrenalina.Nu exista nimic paranormal dincolo de aceleasi clisee obosite.Mai erau jocuri video in care personajul feminim spargea the forth wall si incepea sa vorbeasca despre chestii personale cu jucatorul, folosindu-se evident de datele lui, sa para mai creepy.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Interesantă întrebare. Văzusem printre clipurile lui Paul Dadrian, nu mai știu ce titlu are că-i dateam share aici, tot așa, o aplicație in care vorbeai cu un bot pe internet sau îi puneai întrebări. Uneori, utilizatorii au primit răspunsuri stranii, ciudate, vocea bot-ului luând o tonalitate joasa, deranjanta.
Despre aplicația My Talking Angela nu am auzit până acum dar pare destul de creppy.
Bine ai făcut că ai dezinstalat-o.

| Iandrewman24 a răspuns:

Este fals. Daca ai fi spionat nu ai mai fi avut acele "camere" in ochihee hee))