| BossMan a întrebat:

Buna TPU am avut un joc pe un cd cand era mic se numea Mos Promoroaca Ivan si Nastia.Dar l-a pierdut in atatia ani, si nu stiu de unde sa il mai descarc l-am cautat pe tot netul...va imploooor ajutati-ma sa il descarc sau daca aveti si nu va mai trebuie vindetimi-l mie va rooooooog va rooooog iubesc jocul ala

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

S-au mai pus intrebari despre acest joc pe TPU. Da o cautare pe site cu numele jocului si roaga pe cineva care il are sa ti-l puna la dispozitie. Trebuie sa fie cineva pe TPU care il joaca, de vreme ce s-a mai discutat despre el. Bafta!