| CatalinWaru a întrebat:

Am cumparat recent asasin screed 2. Si din greseala i-am schimbat controalele. Cine ma poate ajuta sa le pun la loc adica cum erau cand am cumparat jocul. Dau funda. Va rog ajutati-ma. Chiar vreau sa joc jocul ala. Va raman indatorat

Răspuns Câştigător
| Skruci a răspuns:

La control acolo vezi daca e default..ala face controalele cum erau. happy

| CatalinWaru explică (pentru Skruci):

Ms mult frate ca m-ai ajutat ca nu stiu pe ce a apasat de nu le mai puteam face. MS mult uite funda promisa

1 răspuns: