| Dunhilll a întrebat:

am de facut o prezentare power ponit la TIC (sunt in cala a 11a), despre orice tema, care sa contina multe slide-uri (aproximativ 25), tabele si hyperlinkuri, sa aiba multe poze si mai putina descriere. Cine ma poate ajuta cu o lucrare gata facuta sau imi da un link de unde pot sa imi scot prezentarea primeste funda! Va multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| oanaaa16 a răspuns:

Buna!
Am una cu comorile Rusiei? E ok?

| Dunhilll explică (pentru oanaaa16):

Daca contine ce am prezentat mai sus, da as dori sa o vad. Cum pot lua legatura cu tine?

| oanaaa16 a răspuns:

Uite, aici
http://www.nicepps.ro/prezentari-powerpoint-categoria-educationale-10.html
Se pot descarca, si gasesti pe partea stanga toateee domeniile. :)
Eu am unul cu Brazilia dat in html:)
sper sa te ajute

| Dunhilll explică (pentru oanaaa16):

De pe acest sait am cautat si eu, si din pacate nu am gasit nimica ce sa imi fie de folos sad

| oanaaa16 a răspuns (pentru Dunhilll):

Am obesrvat ca au doar poze si muzica. Imi pare rau, daca mai gasesc ceva, te anuntwinking