| justFORone a întrebat:

cum pot adauga sunet la o prezentare power point? sunetul sa se deruleze pe toate prezentarea nu numai pe un slide.

Răspuns Câştigător
| ing3ras a răspuns:

Gasesti aici ce te intereseaza :) http://office.microsoft.com/ro-ro/powerpoint/HA011729321048.aspx

4 răspunsuri:
| matraguna1 a răspuns:

Daca vrei explicatii dragute, poti cauta tot timpul pe youtube. In special pentru tutoriale, pentru diverse programe. Ai acolo exemple practice. Dupa cum vei vedea si in video din linkul de mai jos, intai inserezi pe primul slide melodia pe care o vrei, apoi:
Slide show / Custom Animation / Effect Options / si urmatorul pas depinde de tipul Office-ului pe care il ai. Ori faci ca in video pentru Office 2007, ori daca ai ca mine, Office XP, selectezi: Stop playing after "X" slides.
Spor la treaba.

http://www.youtube.com/watch?v=uA9osmOHcVM&feature=related

| katy2010 a răspuns:

Eu cand prezint ceva de exemplu la scoala, il adaug in power point normal, cu atach sound, apoi pun pe cd sau stick si melodia care am atasat`o, ca sa se deruleze pe tot parcursul prezentariihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu, dar fac INFORMATICA. Daca voi afla iti voi zice cat ai clipi.

| RoxyAde a răspuns:

Mergi la Insert -> Movies and sounds -> Sound from file -> selectezi melodia -> OK