| LauR95 a întrebat:

am descarcat VaMos Mt2 Si cand Vreu sa ma Inregistrez Imi spune ca! The register is limited for your land, please comme back later! Ce sa Fac Intre ce Ore pot sa Ma inregistrez? Imi Puteti Face Voi Va rog Un Cont! Plzz Help Dau Funda!big grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Nu porni cu google chrome porneste cu mozila sau internet explorer daca nu merge uite cont:
ID:vamosplayer
PASS:123456789 e cont bun merge dar n-are nimic facut contui gol
dai funda plizzz?