| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am downloadat The Mighty Quest for Epic Loot, dar cand vreau sa intru pe el se incarca si imi pare ca : "Minimum Requirements
Your PC does not meet the game minimum requirements. Please visit www.themightyquest.com to get detailed requirement"
Ce trebuie sa fac ca sa pot intra sa ma joc? Funda :P

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Zice ca nu ai destule resurse pe pc ca sa poti juca, trebuie sa ai un pc mai bun. In caz de ai un pc bun gen i3 si de la gtx in sus, e o eroare de soft cel mai sigur.

| RocKzZ a răspuns:

Nu ai PC-ul destul de bun ca sa iti mearga jocul. De exemplu daca nu ai Placa Video foarte buna si totusi ti-ar intra in joc ar putea sa ti se arda PC-ul. Mai pe romaneste daca vrei sa joci trebuie sa iti cumperi alt calculator/ sa il modifici cu piese mai bune. Funda?