| NikyRoz a întrebat:

Buna TPU....imi da eroare asta Minimum Requirements
Your PC does not meet the game minumum
requirements. Plase visit www.themightyquest.com to get detalied requirements. la jocul asta the mighty quest for epic loot ce sa fac daca nu pot sa o rezolv datim niste jocuri gen jocul asta the mighty quest for epic loot sa pui capcane sa ataci dau funda am mare nevoie :(

Răspuns Câştigător
| xr0sioRx a răspuns:

Jocul nu iti merge pentru ca calculatorul tau e prea slab pentru acel joc. Nu stiu sigur daca sunte alte jocuri in genul aceluia.