| andreinr1 a întrebat:

am facut un update la driver la placa video nVIDIA si când intru in SAMP astept unpic si apare un ecran albastru si isi da restart, asta face dupa ultimul update.Cum îl pot scoate ca daca dau la show updates nu îmi arata nimic, cum îl găsesc sal dezinstalez?

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Cauta pe la Uninstall or Change a program din MyComputer. Eu am patit ca am instalat odata cu driveru ceva de grafica 3D si se vedea aiurea rau SA-MP. Am dezinstalat alea cu 3D si a mers ok.

1 răspuns:
| Gunoi a răspuns:

Doar dacă ai driverul vechi ai putea să-l dezinstalezi de tot şi să-l mai instalezi odată pe cel vechi