| yoeduardceltare a întrebat:

Am fost la un prieten si am vazut ca a intrat in my computer si a dat acolo sus unde scrie computer si a scris un cod(sau o parola )si i-a aparut o groaza de jocuri dar nu le-a instalat el,cred ca erau ale calculatorului,va rog spuneti-mi codul acela...DAU FUNDAAAA

3 răspunsuri:
| CristianMD a răspuns:

Doamneeee te-a fraierit, si eu pot sa fac asta, creez un folder cu numele care vreau eu, de exemplu in C, scriu C:\Folderul care l-am facut\jocuri, si acolo apare tot ce am pus eu happy sa stii ca nu e numai decat sa iti apara in start ca e instalatwinking

| asdaf a răspuns:

Te-a pacalit mai, singurele jocuri ale calculatorului sunt cele din: menu--> All programs-->games alea cu solitaire, minesweeper
nu exista alte jocuri ale calculatorului, acelea erau jocurile lui...

| yoeduardceltare explică:

Nu m-a pacalit ca si eu acum cativa ani am dat la fel si mi-a aparut multe jocuri...dar nu mai stiu codul acela