| Geancarla a întrebat:

Am gasit un seed de minecraft 1.7.9 in care imi da 19 diamante "at spawn". La ce se refera? Mai exact ce trebuie sa fac ca sa pot primi acele 19 diamante? Multumesc anticipat si promit ca nu voi uita de Funda!

P.S. Scuzati categoria, dar aceasta este cea mai des vizualizata

Răspuns Câştigător
| Dan515 a răspuns:

Salut! Se refera la faptul ca vei primi 19 diamante la locul unde te da prima data, adica la spawn. Dar asa ceva nu este posibil, nu este posibil sa primesti 19 diamante in inventar doar pentru ca ai bagat tu nu stiu ce seed, un seed ii un algorithm care este folosit pentru a determina CUM VA ARATA LUMEA. Totusi ma gandesc ca poate vei gasi vreo 19 diamante daca sapi acolo la spawn pana pe la aproximativ nivelul 10 vei gasi prin zona aceea diamante. Succes!

| Geancarla explică (pentru Dan515):

Multumesc din suflet! Habar nu ai cat de mult m-ai ajutat!

1 răspuns: