| BaraveHeart a întrebat:

Buna TPU am inca o intrebare.
Mi-a spus un prieten de jocul Mount and Blade Warband si l-am descarcat am jucat si mi se pare destul de greu.
Deci intrebarea este:Cum pot sa recrutez mai mult de 30 sau 43 de soldati si cum sa fac bani mai rapid sau sa cunduc un regat sau sa am un castel?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| XxTerrorxX2 a răspuns:

1.Ca sa recrutezi mai multi soldati trebuie sa iti intaresti personajul si ca sa conduci un regat trebuie sa tradezi regele si sa ai adepti cu tine ( e cea mai grea parte a jocului deoarece toate regatele te vor considera un tradator si nu vor face pace cu tine o vreme )

2.Cum te numesti in realitate ca nu demult i-am spus unui prieten de mount and blade O.o

1 răspuns:
| BaraveHeart explică:

Alexandru