| cenusel a întrebat:

am instalat de curand fifa 14 si cand incepe jocul imi amare un ecran negru, sta asa 3 secunde si apoi se stange. Eu am mai avut instalat fifa 14 pe windows-ul vechi, acum cand l-am schimbat nu mai merge ( PS : am toate driverele specifice la zi )
Ma ajuta cineva va rog?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Ai copiat crack-ul? PC-ul tău îndeplinește cerințele de sistem recomandate pentru rularea jocului?

| cenusel explică (pentru anonim_4396):

Da, am copiat crac-ul si cerintele sunt indeplinite, nu mai stiu ce sa fac!

| anonim_4396 a răspuns (pentru cenusel):

Click dreapta pe pictograma de la fifa - proprietăți - compatibility și modifică setările, dai să pornească cu „Run as administrator".

| Cosmin_Rusu_1999 a răspuns:

Fifa 14 no sa gasesti o varianta buna pe net pentru ca inca n-a aparut un crack bun pentru el. Deci degeaba iei de pe net ca crackul de la joc nu e bun. si eu mi l-am luat de pe net si dupa 4-5 meciuri ma scotea din joc. Singura modalitate e sa cumperi jocul din magazin ca sa iti mearga bine sau sa astepti un crack bun