| wolfrep a întrebat:

Am instalat jocu "Driver San Francisco" Si cand incerc sa intru in el imi da Eroarea asta "You need at least 2 cores to run this game.Please,upgrade your PC."

imi poate spune cineva ce sa fac sau sa-mi dati 1 site de unde sa fac upgrade
OFER FUNDITA + VOT

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Tu ai single-core... Uită-te la socket, să nu dai banii pe alt procesor degeaba.

| claude42 a răspuns:

Nu trebuie sati updatezi driverele happy trebuie sa iti cumperi alt procesor cu minim 2 nuclee

| ThEEmperoR a răspuns:

Updateaza driverele pc-ului cu ajutorul acestui tutorial: http://www.hit.ro/......i-Download

| wolfrep explică:

Nu merge cu update sa fac ceva daca merge dati-mi 1 site