| Cretu_Daniel_1993_e6md a întrebat:

Am instalat recent windows 8 si am instalat si gta san andreas, iar cand intru in joc imi zice ca imi trebuie directx 9.0c dar cand il instalez imi zice ca trebuie sa rulez windows 2000 sau xp.Cine vine primul cu o solutie functionabila primeste funda!

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Ia un direct x 9.0 fara c ca poate e versiunea old incearca si tu cateva versiuni windows 8 nu e prea bun pe pc e facut pentru tableta si alte cele deci are si el cateva defecte.