| HyperV a întrebat:

Bună TPU, am instalat un joc sandbox: Block Craft 3D, nu necesită neapărat internet.
Eu am vrut să instalez Minecraft așa că am instalat HappyMod dar nu mi-a mers, așa că am dezinstalat HappyMod.
De atunci Block Craft 3d se tot blochează și merge foarte greu când nu am internet, deși înainte mergea bine.
Am șters fișierele Happymod și am instalt 2 programe antivirus: Eset Mobile security (free trial) și Avira antivirus,care însă nu au detectat nimic.
Nu vreau să dezinstalez fiind că aș pierde tot progresul, Sunt la level 17.
Vă rog ajutor.

2 răspunsuri:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Salut,nu am jucat Block Craft 3D, dar cred că este o modalitate de a salva progresul pe un cont Google corect?
Însă având în vedere că e o aplicație modată, nu vei putea, deci. eu zic sa o reinstalezi.
In + la ce ați trebuie 2 antivirus?

| HyperV explică (pentru SasaSasa2000):

Probabil,nu știu dacă se va salva în google play, pentru că pe forumul Block Craft spunea că nu se pot salva,
Apropo, Block Craft nu am descărcat-o modată.
R+ Credeam că este un virus