| funkiana a întrebat:

Am internet prin modem de la Vodafone si vereau sa renunt la el(specific ca a perioda contractului).As vrea sa stiu daca pot renunta acum sa trebuie sa astept pana la finalul luni?

Răspuns Câştigător
| MariusWar a răspuns:

Anuntai ca vrei sa renuti

1 răspuns:
| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

Sall. Daca vrei sa renunti intr-o anumita zi cand vrei tu si inca mai ai contract cu ei inca vreo 1-2 luna trebuie sa platesti nu stiu suma exacta dar de la 500 de lei in jos.

Asa ca te sfatuiesc sa astepti pana la terminarea contractului

FUNDA