| Krxty17 a întrebat:

Cine a mai jucat call of duty ghosts? si vreau sa stiu daca merge pe 32 biti.

Răspuns Câştigător
| TheEyes a răspuns:

Salut.Iti merge si pe 32 dar s-ar putea sa iti mearga putin mai greu, depinde de cerinte. Daca ai cerinte mai mari decat trebuie, il poti juca linistit si pe 32. Daca ai cerinte fixe sau mai mici, o sa ti se miste mai bine pe 64.Salut,bafta

| Krxty17 explică (pentru TheEyes):

Ms mult. Am urmatorul sistem: procesor 3.40 dual core. 4 gb RAM si placa video 1 gb Nvidia gforce 210

| TheEyes a răspuns (pentru Krxty17):

O sa iti mearga sigurwinkingBafta la joc, multumesc pentru funda