| Emanuel_Marian_1994 a întrebat:

Buna TPU am luat euro truck simulator 2 pe un laptop si merge in reluare ce pot face? am un Acer cu procesor pentium dual core, 3 gb ram placa video nVIDIA geforce 9400m g with cuda! Dau funda

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa updatezi driverul de la placa video, cat si majoritatea driverelor din pc. Incearca sa-ti cureti pc-ul cu un program gen Tune Up utilities, si inchide din procesele si din aplicatiile de la start up.

| SasNetRomania a răspuns:

Sa treci pe un pc!
laptopurile nu sunt de jocuri, chiar daca sunt nu va dura mult pana il vei strica.