| AnaaaaaConstantin22 a întrebat:

am luat o tastatura de gaming MARVO nou-nouta (din Media Galaxy )si am niste probleme cu ea, uneori, nu merg anumite taste ( r si j ) si dupa un timp, brusc incep sa mearga, cand merg cele doua taste, altele nu mai merg ...si tot asa, nu stiu ce sa fac, e o tastatura cu fir ( USB ) vreau sa ma joc si eu niste jocuri si nu pot...ce as putea sa fac? dau funda! ( nu am stiut ce categorie sa pun )

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Buna, probabil PC-ul tau e problema, poate nu recunoaste USB bine.