| Raicadorel a întrebat:

Pe minecraft, dupa ceva timp dupa ce am jucat nu mai merge sa dau space si ctrl in timp ce merg!
Nu s-a mai intamplat!
Tin sa precizez ca tastatura merge perfect pe acele doua taste in alte jocuri!

2 răspunsuri:
| IComeNuts a răspuns:

Salut
Poti sa intri in Options, Controls si acolo trebuie sa iti apara prima tasta Space (pentru sarituri) si a treia tasta LCTRL ( pentru sprint ). E posibil ca astea sa se fi sters cumva, nu sunt sigur cum. Dai click stanga acolo unde scrie SPACE si apesi tasta SPACE. Apoi dai click stanga unde scrie LCTRL si apoi apesi tasta CTRL. Ar trebui sa mearga

| Raicadorel explică (pentru IComeNuts):

Nu merge, erau deja setate asa.
Gen... eu pot sa sar daca nu apas W, A, S, D, iar ctrl nu pot de loc