| Kattax a întrebat:

Am luat sNk.cfg si am scris in consola exec sNk.cfg si a zis ca merge si am intrat pe un server de cs clasic si aveam aceeasi tinta (cum era si fara cfg). De ce?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| utilizatorionut a răspuns:

Cand bagi un cfg nu trebuie sa se schimbe neaparat tinta, depinde de setari, cfg asta te ajuta la aim, adica te ajuta sa tragi mai bine in playeri dar daca vrei sa ai tinta cat mai mica si sa nu mai sara cand tragi scrie in consola : cl_dynamiccrosshair 0, si nu o sa mai ai nicio problema. Sper ca te-am ajutat, funda?