| yoyoalecs a întrebat:

Buna TPU.am mai postat intrebarea asta.am descarcat pes 2012 demo de pe pesromania.am instalat fara probleme.precizez ca am windows 7.si cand dau sa joc... mi se inchide help. funda. dati-mi solutii plsssss

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

CE solutii vrei daca tu nu spui ce sistem ai? Poate abia suporta windows-ul sistemul tau! Nu poti sa-ti dai cu presupusul cand pc se inchide singur! Deci ce configuratie ai? Placa video corespunde? Rami ai? Sursa e buna? Placa de baza...