| yoyoalecs a întrebat:

Am o problema! Am descarcat de pe pesromania pes 2012 demo. l-am instalat fara probleme, l-am deschis.si cand dau sa joc amical. mi se blocheaza! Se intampla atunci cand imi apare chestia aia de unde iti alegi ce echipa sa fii.gazda sau oaspete, pur si simple se inchide jocu'. help.

1 răspuns:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Pai incearca urmatoarele:instaleaza net framework 4, ultima versiune de directX.incearca dupa si vezi ce se intampla, asa mi-se intampla si mie la 11