| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am mare nevoie de ajutorul vostru! Cineva mi-a spart contul de FB si mi-a schimbat parola, eu am dat la recuperare parola ca sa o schimb mi-am bagat adresa de email si cei de la fb mi-au trimis un cod cu care am acces la schimbarea parolei...am bagat codu si mi-a spus ca e bagat de prea multe ori si ca sa incerc mai tarziu...stie cineva cat timp trebuie sa astept? sau cum sa procedez? Multumesc anticipat. FUNDA!

1 răspuns:
| Hexiled a răspuns:

Nu stiu dar dupa ce reusesti sa ti recuperezi contul baga o parola de asta ******************************************************************************************************si vei fi mai sigura