| Mihaitza_Mihai_1999_hQdY a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor cand aprind pc`ul la welcome sta mult iar dupa se face ecran`ul negru ce sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start ->run ->msconfig ->click pe tabul STARTUP -> spune-mi ce programe sunt bifate acolo.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si se mai deschide windows-ul? Sau sta asa? Ce Windows ai? In Safe Mode se deschide?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Mihaitza_Mihai_1999_hQdY explică (pentru neluL):

Da am vazut
si am windows 7 am rezolat am sters unitatea si se deschide doar ca putin mai greu

| neluL a răspuns (pentru Mihaitza_Mihai_1999_hQdY):

Intra in Start ->run ->msconfig ->click pe tabul STARTUP -> spune-mi ce programe sunt bifate acolo.

| AlexisZLS a răspuns:

Cred ca ai varsat apa, suc sau alt ceva pe pc.Trebuie sa-l duci la service