| Razvy_Razvan_1995 a întrebat:

am si eu o problema cu leptopul cand il aprind si ajunge in stadiul cand scrie welcome pe ecran atunci se blocheaza si piune foarte tare
Eu cred ca e de la windows sau pentru ca are praf la circuite.
Voi ce ziceti
Am mare nevoie de ajutor
Dau funda #####

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu crezi bine... big grin Ori s-a miscat placuta ram si nu mai face legatura ceia ce m-ar mira sa se miste sau pur si simplu s-a ars, va trebui sa iei altul. Totusi cel mai bine ar fi sa-l duci la un service sa ti-l schimbe ei! Bafta!

| Razvy_Razvan_1995 explică:

Astept si alte raspunsuri mai precise