| AlexDynamo1996 a întrebat:

Am nevoie de ajutor... vreau sa i-mi i-au un notebook dar as vrea sa aiba o performanta destul de mare (macar 4gb ram, un procesor dual core cu o frecventa de minim 2, 2 si sa aiba o placa video destul de buna cat sa ma joc ceva pe el gen gta 4/crysis 2 cu setarile la medium macar)
si nu gasesc notebook de 11"/13" care sa aiba o placa video mai dedicata) dar sa ma incadrez in 1800 lei
Va rog ajutati-ma dau funda

3 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

@rasnoveanu,nu te astepta sa iei funda pentru recomandarea ta, nu va merge nici un joc pe laptopu ala

@AlexDynamo1996 Daca poti face un mic efort pentru acesta, ar fi ok
http://www.pcgarage.ro/notebook-laptop/filtre/placa-video-model-gt-635m/

| Me2 a răspuns (pentru Me2):

Am uitat sa precizez, te vei putea juca orice joc actual nu numai pe medium, ci si pe high unele chiar pe ultra

| rasnoveanu a răspuns:

Salut.uite aici laptop de care vrei tu.Este foarte bun la fel si pretul
http://www.emag.ro/......E0BNNBBBM/
Funda?