| JarateKid a întrebat:

(Jucatori de CS:GO) big grin.As vrea sa va intreb...ce fac sa am mai multe fps? Am tot very low am bagat comenzi cu gramada in consola si am si autoexec.cfg pentru boost.Pe dust2 am doar 10-15 fps si in tunel prind si eu 19-20 yeey sad.Tin sa mentionez ca nu am placa video.Am slot gol placa video DDR3 sau GDDR3 ceva in gen, procesor AMD Athlon II x2 240e Dual-Core, sursa china de 220w si 4gb ram(In detalii pc arata 6 si 3.75 usable straight face ) Ajutor cu ceva boost sau o placa video pentru toaster-ul meu! Nu am un buget prea mare, as vrea o placa pe care sa pot face si recording pe cs go macar medium minim 35 fps.P.S. : Am placa baza eMachines el1358 la fel si carcasa (mici) deci am nevoie de o placa low-profile!
Cea mai buna placa video / fps boost ia funda!
P.S.: Sa nu aud de RAZER GAME BOOSTER sau Ccleaner ca nu merg.Si am dat disable la aero theme! Pwp!

8 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Setari: Full screen, rezolutie 4:3, 800x600. si despre placa video. http://www.pcgarage.ro/......-bit-lite/

| JarateKid explică (pentru Nemessys):

1.AM FULLSCREEN 2.AM 4:3 3.AM 640x480!
4.PLACA VIDEO NU E LOW PROFILE! SI E SCUMPA!

| Nemessys a răspuns (pentru JarateKid):

,,as vrea o placa pe care sa pot face si recording pe cs go macar medium minim 35 fps." Tu vrei sa filmezi cs-ul dar nici macar nu-ti permiti asta... Oricum mai bine iti iei o placa video pentru tine. Sunt sigur ca niemeni nu ar vrea sa vada un gamplay de csgo pixelat si cu lag.

| JarateKid explică (pentru Nemessys):

Stii ce? cara-te de-aici cu argumentele tale de tot rahatu.Pana te **** tu pe tine, deja mi-am luat un pc pentru recording:
Pentium G3220 3.0 Ghz
16gb ram corsair cu radiatoare si racire
cooler noctua
Hdd 500gb
Hdd 750 gb
Sursa corsair 650w
Radeon r7 250
Cu asta filmez gta v pe full high.Pwp

| Nemessys a răspuns (pentru JarateKid):

Ok. Scuza-ma ca am incercat sa te ajut. Chiar imi pare rau. Si tu-mi zici mie ca cu pc-ul filmezi gta v pe full? rolling on the floor))))))))))))))))))))

| JarateKid explică (pentru Nemessys):

Da ******. Ai vreo problema?

| Nemessys a răspuns (pentru JarateKid):

Tare curios sunt sa stiu cine se ascunde in spatele monitorului rolling on the floor). Daca ne-am intalni noi fata in fata sa vedem atunci cine e ***** happy