| CrystalMaiden a întrebat:

am nevoie de ceva ajutor, recent mi-am facut un cana; de youtube despre gaming.Fac gameplay-uri cam la orice joc dar am inceput cu preferatelel mele.Totusi as vrea sa stiu ce pot face ca sa promovez cat mai mult canalul, are o luna vechime am incarcat cam 74 de videoclipuri aproximativ, incerc sa dau share cam pe orice grup de gaming in care sunt dar strang destul de greu abonati. ceva idei? Canalul este acesta: Hei daca ti-a placut acest episod nu uita sa dai un Like&Share sa vada si prietenii tai si de ce nu sa ma ajuti sa cresc putin multumesc: https://www.youtube.com/channel/UC_4WzATbSqvAcGI6BJR1thQ

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Recomand sa faci jocuri si la alegerea fanilor tai. Va prinde mult mai mult canalului. Tu alegi jocuri de gen horror sau satanic laughing. De acum la sfarsitul fiecarui video pe care il faci, sa pui intrebarea: "Ce serie / jocuri sa incep? Lasati in comentarii" Fiindca poate ca multora nu le place stilul de joc pe care il joci si de aceea nu prea se uitra lumea si nu se aboneaza. Fa si alte genuri de jocuri, care poate rula PC-ul tau si fii mai "vie" decat in prezent in FaceCam. Va prinde mai "viata" cu mult canalul!

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Ai gameplay foarte bun și observ că ai și 60fps. Dar ai putea posta mai rar să zic, adică postezi foarte mult și de-abia dacă are cineva timp să le vadă pe toate, căci și eu m-aș uita, dar n-am timpwinking
Ai putea să joci și cum a spus RaresTPUro, jocurile alese de abonații tăi.

| capoi a răspuns:

Incearca siteul asta. Deci te uiti la un video, dai un like si primesti puncte si cu punctele alea dai click pe add page si pui pe like, subscribe sau view. Si alte persoane se vor uita la canalul tau. Poti alege si din ce tara sa se uite, si chiar functioneaza bine. In 10 min am facut deja 10 subs. Uite linkul http://likenation.com/? ref=367572 Si uite si canalul meu. https://www.youtube.com/channel/UCXTsJEk7geQMS4kV6DdaB1A