| galopize a întrebat:

Cum pot face sa am mai multi abonati la canalul meu de youtube? Am un canal de gaming, de cateva luni, si este destul de greu sa strang abonati, ce sfaturi imi puteti da? Acesta este canalul meu de youtube :https://www.youtube.com/channel/UC7wxuYTks4cqWp2rd2uYBwg
si daca va place nu uitati sa va abonati :d

Răspuns Câştigător
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Te auzi greu cu sunete pe fundal si esti greu de inteles.Nu suni prea entuziasmat.Joci Minecraft si asta e ok dar nu ai moduri.Esti monoton si trebuie sa intelegi ca lumea se uita la minecraft pentru ca este un joc sandbox asa ca personalitatea jucatorului estea ceea ce conteaza si in gameplay. Daca vrei minecraft pe canat fa rost de un modpack si cateva idei originale.
https://www.youtube.com/watch?v=zbg5wqtJoRw

| galopize explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Inteleg mersi pentru idei

2 răspunsuri:
| PolBoss a răspuns:

Fa ce a spus Apetrei_Bogdan_1995, iar daca nu da roade mai roaga pe alti care au multi abonati sa-ti faca reclama.