| Anonimul69699 a întrebat:

am un canal de Youtube cu 70 de abonati, facuti in 3 ani,postam aiureli,recent am inceput sa postez videoclipuri cu teme muzicale,etc, cresc enorm de greu, abia ajung la 5 vizualizari, abonatii raman aceeasi. Unde as putea sa-mi promovez canalul? Sfaturi? Multumesc (PStongueostez zilnic, videoclipuri de calitate)

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Pai pe Facebook, postează linkul canalului să îl vadă toți, abonează-te și tu la multe canale, lasă comentarii la video-uri pe YouTube.Succes!

| Bondarel99 a răspuns:

Trebuie sa iti faci continut propriu, nu clipuri muzicale sau mai stiu eu ce luate de la altii.

| Anonimul69699 explică (pentru Bondarel99):

Aici intervine problema, nu am ce sa fac, si ce vreau sa fac nu pot sau nu am lucrurile necesare, la 16 ani, mh.e cam mult ce-mi cer

| Bondarel99 a răspuns (pentru Anonimul69699):

Poti sa faci vlog sau niste tutoriale sau reactii la alte clipuri (am vazut ca au multe vizualizari astfel de reactii)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postează subiecte interesante și vei avea și rezultate pe măsură!

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Simplu, te lasi de Youtube. Pe bune acum, faci yt pentru ce? Ca sa ai 20 de vizualizari si sa fi mai anonim ca un chinez printre alti chinezi? Iti pierzi timpul cu yt-ul, o sa se duca repede.

| Delotto_Ronny_1989 a răspuns:

Ai doar o sansa, joaca-te cele mai noi jocuri macar pe high