| adyk77 a întrebat:

am nevoie de un norecoil pentru counter strike (adica sa nu mai imi zboare gloantele in toate partiile) va rog sa imi explicati cum fac sa il pornesc si sa fie unu simplu fara nimic separat...

Răspuns Câştigător
| lucian_2018 a răspuns:

Uite aici scriptul
alias +antirclbind "+attack; +lookdown;"
alias -antirclbind "-attack; -lookdown;"
alias antircl antirclon
alias antirclon "bind mouse1 +antirclbind; alias antircl antircloff;"
alias antircloff "bind mouse1 +attack; alias antircl antirclon;"
bind "L" "antircl; spk fvox/beep;"

cl_pitchspeed "1"

| adyk77 explică (pentru lucian_2018):

Oke si unde il bag si cum il pornesc laughing?

4 răspunsuri:
| lucian_2018 a răspuns:

Sa inteleg ca esti incepator.
Sa iti explic pe larg.
Copii acest script in cfg-ul pe care il ai la cs.
sau iti creezi altul nou cu denumirea ex: nume.cfg, apoi intri in cs si scrii in consola exec nume.cfg

| adyk77 explică (pentru lucian_2018):

Hmm tot nu reusesc o sa iti trimit adresa mea de mess prin mesaj sa vorbim... da sunt mai incepator

| lucian_2018 a răspuns:

Bine atunci. Astept mesajul tau.