| Gardan_Alin_1992 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare am o placa video Nvidia geforce 9400 gt de 1 GB de la GIGABYTE si din cate am vazut pe internet merg toate jocurilede next gen dar mi s-a stricat placa de baza si procesorul de pe placa de baza adica s-a stricat intregul calculator. si nu as vrea sa cumpar totul din nou asa ca as vrea sa stiu cat ar costa sa cumpar o placa de baza noua si un procesor nou dau funda celui care stie cel mai bine.MULTUMESC big grin

2 răspunsuri:
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Te costa in jur de 400-450 lei o placa de baza(Socket pentru AMD)si un Procesor(AMD)pe soket am3 sau am3+

| RokKzis a răspuns:

Depinde, pe eMAG este si la 290 de lei