| Chirvasiu_Casian_1998 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare as vr skinul nightbringer yasuo dar si project:Ekko ca sunt main ambii dar parca nu as baga 100 de lei imi puteti da o parere ce sa imi cumpar va rog ca sa bag doar 50 de lei

1 răspuns:
| marian37 a răspuns:

De ce ai vrea o parere subiectiva? Doar tu iti cotrolezi viata si stii exact ce vrei. Cand pui vocea lumii din jur pe primul loc asta inseamna ca iti pasa de ce crede lumea despre tine, IAR ce crede lumea despre tine nu este ceea ce esti tu, ci doar o parere subiectiva. Eu am inceput sa iau decizii logice in viata: gandesc fiecare miscare pe care o fac. Daca as fi in locul tau, nu as da banii le ceva in care nu pot investi si sa-mi aduca mai multi bani/timp/sanatate. In caz ca nu stii, valuarea contului de lol nu prea depinde de skin-uri, ci de rank! Succes!