| bia000 a întrebat:

am o intrebare: cum imi pot da seama (uitandu-ma pe carcasa DVD-ului) daca nu e cumva demo-ul jocului Sims3 generations expansion pack?

4 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut. Daca ar fi demo sau doar un simplu expansion pack al jocului ar trebui sa scrie pe CD/DVD, dar de obicei pe toate CD-urile/DVD sunt doar jocuri full, de obicei expansionurile sau alte lucruri poate le iei tu de pe internet sau ceva de genu, dar daca cumperi jocul de la o revista de jocuri cum ar fi Level atunci iti da jocul original si poate sa zicem iti mai da niste demouri pe acel cd dar demouri de la alte jocuri. Succes.

| bia000 explică (pentru KeNNT3D):

Faza e ca eu nu l-am luat de la o revista ci de la un supermarket si mnoh stau putin cu sufletul la gura sa nu fie demo.

| KeNNT3D a răspuns (pentru KeNNT3D):

Salut.
1. Pai ai putea intreba de acolo daca e demo sau nu.
2. Nu stiu ce sa zic, nu am xumparat niciodata jocuri de la super-marketuri deci... Mai bine ai lua de la magazine calumea. Altex, eMAG etc.

| bia000 explică (pentru KeNNT3D):

Infine, mersi mult pentru explicatii